Aktualności

Sprzątanie biur w Krakowie. Każde biuro sprząta się inaczej...
2024.05.20

Sprzątanie obiektów może być realizowane na wiele sposobów. Konfiguracja usługi sprzątania biura, wspólnoty mieszkaniowej czy każdego innego budynku uzależniona jest od potrzeb, powierzchni, przeznaczenia oraz budżetu jaki dysponujemy. W kwietniu tego roku zawarliśmy umowy na realizację sprzątania pomieszczeń biurowych oraz terenów zewnętrznych, które świetne obrazują na jak wiele sposobów można podchodzić do kwestii utrzymania czystości.

Czytaj więcej
Sprzątanie biura - standardowy zakres prac porządkowych.
2024.05.06

Sprzątanie pomieszczeń biurowych to określony zakres czynności, które wykonuje się z ustaloną częstotliwością. Konstruowanie optymalnego zakresu pracy to proces, który zawsze rozpoczyna się od rozmowy. Bardzo ważne jest określenie specyfiki biura, oczekiwań Klienta oraz tego jak on sobie wyobraża naszą współpracę.

Czytaj więcej
Sprzątanie biura Kraków, Katowice? Jak obniżyć koszt sprzątania biura?
2024.04.03

Jak zmniejszyć koszty sprzątania biura? Strategie optymalizacyjne.

Od kilku lat ceny usług porządkowych zmieniają się w sposób skokowy. Jest to związane z wysokim wskaźnikiem wzrostu minimalnego wynagrodzenia za pracę. Koszty realizacji usługi przedstawione w poście pt. „Ile wynosić będzie koszt sprzątania biura lub bloku w 2024 roku?”. Jest drogo bo czas pracy stał się drogi. Każda godzina ma teraz konkretną wartość, dlatego kluczowym pojęciem staje się obecnie optymalizacja.

Czytaj więcej
Życzenia Świąteczne!!!
2024.03.26

Z okazji Świąt Wielkanocy składamy wszystkim najlepsze życzenia.

Czytaj więcej
Sprzątanie biura w Krakowie? Dlaczego wybrać sprzątanie biura w formie abonamentu?
2024.02.07

Czym jest Abonament na Sprzątanie Biura w Krakowie i jak działa?

Abonament  na sprzątanie biura to wykupienie usługi stałego sprzątania biura. Stałe sprzątanie biura to niekoniecznie sprzątanie codzienne.  Częstotliwość usług porządkowych, zależy od indywidualnych potrzeb i specyfiki sprzątanych powierzchni. Najczęściej spotykaną częstotliwością sprzątania biura w Krakowie to sprzątanie codzienne, 3 razy w tygodniu, 2 razy w tygodniu lub raz w tygodniu.

Czytaj więcej
Ile wynosić będzie koszt sprzątania biura lub bloku w 2024 roku?
2024.01.03

Poniżej przedstawimy koszt wynajęcia firmy sprzątającej w Krakowie lub Katowicach w 2024 roku.

Od stycznia najniższa pensja wynosi 4242 zł, a od lipca wynosić będzie 4300 zł. Jaki będzie w związku z tym koszt wynajęcia firmy sprzątającej do sprzątania biura lub bloku?

Czytaj więcej
Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2024 roku życzy firma sprzątająca Clean!!!
2023.12.11

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2024 roku firma sprzątająca Clean życzy wszystkim naszym Klientom, Pracownikom, Partnerom szczęścia, spokoju, spędzenia czasu w miłym rodzinnym gronie, wymarzonych prezentów oraz niezapomnianych atrakcji w Sylwestrową Noc!!!

Czytaj więcej
Sprzątanie biura? Sprzątanie bloku? Jaki sprzęt potrzebny jest w profesjonalnej firmie sprzątającej?
2023.10.30

Wykonujemy usługi sprzątania biur oraz bloków na terenie Krakowa, Katowic, Nowego Sącza oraz innych miast na terenie województwa małopolskiego oraz śląska. Przy codziennym wykonywaniu usług porządkowych konieczne jest zastosowanie maszyn i urządzeń dedykowanych do sprzątania określonych powierzchni. Pewne urządzenia wykorzystuje się częściej, inne wykorzystywane są rzadziej, jednak warto je mieć jeśli poważnie i kompleksowo podchodzi się do tematu sprzątania.

Czytaj więcej
Sprzątanie biura Kraków. Ile kosztuje sprzątanie biura w Krakowie?
2023.08.16

Kompleksowy przewodnik po kosztach profesjonalnego sprzątania biur w Krakowie.

Ile kosztuje wynajęcie profesjonalnej firmy sprzątającej w Krakowie? Ten artykuł zawiera przegląd kosztów związanych z usługami sprzątania biur w Krakowie. Przeanalizujemy czynniki wpływające na koszt sprzątania biura, takie jak wielkość biura, rodzaj wykonywanych usług i częstotliwość wizyt. Na koniec przyjrzymy się kilku wskazówkom, jak uzyskać najlepszy stosunek jakości do ceny przy zatrudnianiu profesjonalnej firmy sprzątającej w Krakowie.

Czytaj więcej
Czyszczenie wykładzin Kraków – koszt usługi czyszczenia wykładzin w 2023 roku.
2023.06.30

Po wnikliwym przeliczeniu kosztów realizacji usług porządkowych postanowiliśmy do końca 2023 roku utrzymać na niezmienionym poziomie (ceny takie jak w 2022 roku) koszt realizacji usług związanych z czyszczeniem wykładzin. Wcześniej ceny te utrzymane były do końca czerwca 2023 roku. Środki kupowane przez nas do czyszczenia oraz prania wykładzin sprowadzane są z zagranicy. Spadek kursu euro spowodował, że nadal możemy oferować, te same ceny co w tamtym roku. Koszt pracy wzrósł, ale biorąc pod uwagę sytuację biur i firm z terenu Małopolski oraz Śląska podjęliśmy decyzję utrzymania cen czyszczenia i prania wykładzin na niezmienionym poziomie.

Czytaj więcej
Jak znaleźć dobrą firmę sprzątającą?
2023.06.05

Odpowiedź na pytanie zawarte w tytule tego artykułu należałoby zacząć od określenia co dla nas oznacza sformułowanie "dobra firma sprzątająca". Rozmawiając z wieloma Klientami na terenie Krakowa czy Katowic mogę jednoznacznie stwierdzić, że "dobra" na pewno nie oznacza już "tania". Zmieniają się standardy i oczekiwania. Sprzątanie biur czy bloków i kamienic wymaga już nie tylko "rąk do pracy". Nie jest to temat łatwy, ale bardzo interesujący.

Czytaj więcej
Ile kosztuje sprzątanie biura w Krakowie oraz Katowicach?
2023.05.04

Dzisiaj wyliczymy jaki jest koszt sprzątania biura w Krakowie i Katowicach.

W 2023 roku wysokość płacy minimalnej wzrośnie dwukrotnie w stosunku do wysokości w 2022 roku. Od stycznia 2023 roku wynosi 3490 zł brutto, a od lipca będzie to 3600 zł brutto.

Czytaj więcej
Sprzątanie biura Kraków
2023.04.14

Od 1 kwietnia 2023 nawiązaliśmy po raz kolejny współpracę z Urzędem Kontroli Elektronicznej w Krakowie. W prowadzonym postępowaniu przetargowym oferta naszej firmy była najbardziej atrakcyjna. Sprzątanie biura UKE w Krakowie jest przykładem skutecznej optymalizacji procesu utrzymania czystości. Obecnie, gdy biura są operacyjne tylko częściowo, gdy wykonywana jest również praca zdalna proponujemy przyszłym klientom rozwiązanie optymalizacji usług porządkowych. Polega to na tym, że mając do sprzątania biuro o powierzchni do 500-600 m2 prace porządkowe mogą być wykonywane 2 lub 3 razy w tygodniu.

Czytaj więcej
Życzenia Świąteczne!!
2023.04.06

W imieniu współpracowników oraz własnym życzę Państwu

Czytaj więcej
Sprzątanie bloków Kraków
2023.03.22

Rok 2023 zaczął się dla firmy sprzątającej CLEAN bardzo dobrze. W ciągu niespełna trzech miesięcy podpisaliśmy trzy Umowy na realizację usług porządkowych dedykowanych dla wspólnot mieszkaniowych na terenie Krakowa.

Pierwszy z kontraktów dotyczy sprzątania dwóch bloków przy ul. Republiki Korczakowskiej w Krakowie. W ramach realizacji usług porządkowych wykonujemy usługi zarówno wewnątrz budynków (zamiatanie, mycie klatek schodowych, mycie przeszkleń, wind, maszynowe mycie garaży), jak i na zewnątrz (zamiatanie terenu zewnętrznego, koszenie trawy, odśnieżanie).

Czytaj więcej
Czyszczenie wykładzin Kraków, Katowice.
2023.02.01

Do 30 czerwca 2023 roku ceny czyszczenia wykładzin pozostają nie zmienione. Za czyszczenie wykładzin w Krakowie, Katowicach oraz innych miastach, w których wykonujemy usługi porządkowe, zapłacicie Państwo tyle samo co w 2022 roku. Pomimo wzrostu cen przez najbliższe 5 miesięcy koszt czyszczenia wykładzin pozostanie bez zmian.

Czytaj więcej
Życzenia Świąteczne oraz Noworoczne od Firmy sprzątające Clean.
2022.12.23

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Zdrowych, Spokojnych oraz Wesołych Świąt!

Czytaj więcej
Życzenia Świateczne
2022.04.12

Z okazji Wielkanocy składamy w imieniu własnym oraz współpracowników najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych Świąt w atmosferze rodzinnego ciepła.

Czytaj więcej
Życzenia Świąteczne...
2021.12.20

Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy pełnych radości, zdrowia i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej
Wsparcie w walce z Covid-19!
2021.04.30

W tym tygodniu rozpoczęliśmy współpracę w zakresie obsługi centrum szczepień masowych w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto" w Wieliczce.

Czytaj więcej
Wesołych Świąt Wielkanocnych
2021.03.29

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych
wszystkim naszym klientom i przyjaciołom
pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia,

Czytaj więcej
Życzenia Świąteczne
2020.12.18

Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy.

Czytaj więcej
10 nowych ozonatorów w firmie Clean
2020.10.09

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi ozonowania oraz dezynfekcji pomieszczeń zakupilismy 10 nowych ozonatorów.
 

Czytaj więcej
Z okazji Świat Wielkanocnych...
2020.04.08

W imieniu własnym oraz firmy życzę Państwu, aby nadchodzące Święta Wielkanocne napełniły Wasze serca radością i nadzieją.

Czytaj więcej
Wzbogaciliśmy nasz park maszynowe o kolejne urządzenia.
2020.02.14

Reagujemy na rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne urządzenia do doczyszczania podłóg. Nasz ostatni zakup to kolejna szorowarka jednotarczowa Cleanfix Floor Matic oraz automat czyszcząco-zbierający Numatic TT 4045G.

Czytaj więcej
Wesołych Świąt!
2019.12.23

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku chcemy życzyć Państwu samych sukcesów zawodowych, a także zadowolenia i satysfakcji z podjętych wyzwań.

Czytaj więcej
Ogród Botaniczny w Krakowie i inni wspaniali Klienci.
2019.07.01

W tym roku nawiązaliśmy już bardzo ciekawą i owocną współpracę z kolejnymi, pięcioma Klientami.

Czytaj więcej
Wesołych Świąt!!!
2019.04.15

W tym niezwykłym czasie pragniemy życzyć naszym Klientom oraz Pracownikom, aby Święta Wielkanocne obudziły w Państwu uśpione marzenia, a czas spędzony w gronie najbliższych obfitował w wiarę, miłość i nadzieję.

Czytaj więcej
Wesołych Świąt.
2018.12.12

Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy cudownych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej
Polisa OC na 1 000 000 zł dla większej pewności, że z nami jest po prostu bezpiecznie.
2018.10.08

Nasza firma od wielu lat posiada polisę ubezpieczeniową OC opiewającą na kwotę 1 mln. Uważamy, że jest to niezbędne zabezpieczenia przede wszystkim dla naszych Klientów.

Czytaj więcej
Pracowite wakacje w firmie Clean
2018.07.12

Okres wakacyjny to przyjemny czas urlopu i wypoczynku. Dla nas to idealny moment na prace związane z gruntownym doczyszczaniem, konserwacją i dezynfekcją obiektów. Świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie wysokospecjalistycznego sprzętu, który stanowi część naszego parku maszynowego.

Czytaj więcej
Obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO)
2018.05.25

Z dniem 25 maja 2018 r. zmieniają się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej
Radosny czas Świąt Wielkanocnych
2018.03.27

Z okazji Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy naszym Klientom i Partnerom złożyć szczere życzenia pokoju, wiary i miłości.

Czytaj więcej
Nasza Firma wraca do korzeni...
2018.01.23

W styczniu 2018 roku postanowiliśmy dokonać zmiany nazwy firmy.

Czytaj więcej
Wprowadzamy ekologiczny system środków do sprzątania obiektów biurowych - Edition Planta by Buzil.
2017.12.28

Wdrożenie systemu opartego na zasadach zrównoważonego rozwoju rozpoczęliśmy od stosowania urządzeń, które nie wymagają stosowania chemii czyszczącej. Wiemy jednak, ze codzienne, bieżące utrzymanie w czystości obiektów biurowych wymaga stosowania również odpowiednich środków chemicznych.

Czytaj więcej
Wesołych Świąt!
2017.12.20

Firma sprzątająca "Clean" życzy Wszystkim wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia w Nowym Roku.

Czytaj więcej
Szkolenie z firmą Buzil Polska – kompendium wiedzy na temat pielęgnacji i doczyszczania posadzek.
2017.11.16

Korzystając z zaproszenia firmy Buzil Polska uczestniczyliśmy w szkoleniu w zakresie technologii czyszczenia i pielęgnacji posadzek.

Czytaj więcej
Ponad 17000 m2 wyczyszczonych wykladzin - pracowite wakacje w firmie Clean
2017.09.30

W okresie od 1 lipca do 30 września 2017r. wyczyściliśmy łącznie ponad 17000 m2 wykładzin dywanowych u naszych Klientów. Ten imponujący wynik jest efektem pracy naszej ekipy, która specjalizuje sie w czyszczeniu i pielęgnacji wykładzin tekstylnych w obiektach biurowych.

Czytaj więcej
Kolejna przełomowa inwestycja – Thermostar. Ekologia i najwyższa jakość usług.
2017.05.15

Dążymy do tego, aby nasze usługi były nie tylko najwyższej jakości, ale również aby sposób ich realizacji był zgodny z duchem ekologii. Zakup wysokiej klasy urządzenia parowego Thermostar odpowiada naszej wizji zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej
Kupiliśmy szorowarkę Rotowash R30S.
2017.04.27

Szorowarka walcowa – rewolucja w doczyszczaniu podłóg i fug.

Park maszynowy naszej firmy wzbogacił się o nową szorowarkę walcową - austriackiej firmy Rotowash. Efekty pracy tej maszyny naprawdę nas zaskoczyły.

Czytaj więcej
„Świąteczna Paczka 2016” z Fundacją Promocji i Rozwoju „ZALEW CZORSZTYŃSKI”
2016.12.28

Mieliśmy wielką przyjemność wspomóc Fundację Promocji i Rozwoju „Zalew Czorsztyński” w organizowanej akcji „Świąteczna Paczka 2016”.

Czytaj więcej
Wesołych Świąt!!!
2016.12.23

Z okazjo nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu wszystkiego co w życiu najważniejsze: zdrowia, miłości najbliższych oraz powodzenia we wszystkich życiowych decyzjach.

Czytaj więcej
Dzisiaj świętujemy – 20 rocznicę działalności firmy „CLEAN”
2016.10.01

Mamy wielką przyjemność poinformować Państwa, że 1 października 2016 roku obchodzimy jubileusz 20-lecia działalności firmy. 1 października 1996 roku rozpoczęliśmy świadczyć dla Państwa usługi jako firma rodzinna. Każdy kolejny rok wzbogacał nas o nowe bardzo ważne doświadczenia.

Czytaj więcej
Święta Bożego Narodzenia tuż tuż... Magiczny to czas.
2015.12.21

Korzystając z okazji zbliżających się, wielkimi krokami, Świąt Bożego Narodzenia cały nasz zespół pragnie złożyć Wszystkim najserdeczniejsze i szczere życzenia: zdrowia, miłości, nadziei i spokoju.

Czytaj więcej
Czyszczenie wykładzin dywanowych - 6 zł/m2 netto.
2015.10.31

W 2015r. wyczyściliśmy już ponad 20000 m2 wykładzin dywanowych! Mamy w związku z tym świetną propozycję dla wszystkich naszych Klientów. Czyszczenie wykładzin niezależnie od zastosowanej metody po 6zł/m2 netto!
 

Czytaj więcej
Czyszczenie na sucho wykładzin dywanowych. Nowa bardzo skuteczna metoda!
2015.04.07

Do gamy naszych usług dodaliśmy kolejną metodę czyszczenia na sucho wykładzin dywanowych. Jest to metoda preferowana, szczególnie w tych miejscach, gdzie nie można zastosować czyszczenia na mokro. Takich wykładzin w obiektach biurowych spotykamy coraz więcej.

Czytaj więcej
Zdrowych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.
2015.04.02

Radosne świętowanie czas zacząć.

Czytaj więcej
Oddział Katowice - Otwarcie nowego biura w Katowicach.
2015.02.28

Od 1 marca 2015r. przenosimy się do nowego biura przy ul. Mielęckiego 8/4 w Katowicach. To kolejny etap naszego stałego rozwoju. Nowy lokal mieści się w pięknej, odnowionej kamienicy w samym centrum Katowic. Nasza nowa lokalizacja to okolice Galerii Katowickiej, Urzędu Miasta oraz ul. Mariackiej.

Czytaj więcej
Kolejny wygrany przetarg!!!
2015.01.30

Kolejny wygrany przetarg w Krakowie!!!

Czytaj więcej
Nowy Rok - Nowy wygląd strony www.clean.pl
2015.01.01

W trosce o komfort naszych Klientów, dostosowaliśmy naszą stronę internetową, tak aby w wygodny sposób korzystać z niej na urzadzeniach mobilnych.

Założony został również dział "Aktualności". Znajdziecie tutaj Państwo aktualne informacje z życia firmy.

Czytaj więcej
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij