Czyszczenie wykładzin Kraków – koszt usługi czyszczenia wykładzin w 2023 roku.

2023.06.30

Po wnikliwym przeliczeniu kosztów realizacji usług porządkowych postanowiliśmy do końca 2023 roku utrzymać na niezmienionym poziomie (ceny takie jak w 2022 roku) koszt realizacji usług związanych z czyszczeniem wykładzin. Wcześniej ceny te utrzymane były do końca czerwca 2023 roku. Środki kupowane przez nas do czyszczenia oraz prania wykładzin sprowadzane są z zagranicy. Spadek kursu euro spowodował, że nadal możemy oferować, te same ceny co w tamtym roku. Koszt pracy wzrósł, ale biorąc pod uwagę sytuację biur i firm z terenu Małopolski oraz Śląska podjęliśmy decyzję utrzymania cen czyszczenia i prania wykładzin na niezmienionym poziomie.

Profesjonalne usługi czyszczenia wykładzin w Krakowie, to coś czego nie da się osiągnąć przy pomocy codziennego dbania o wykładzinę. Profesjonalne czyszczenie wykładzin pozwala usunąć głęboko osadzony brud oraz plamy, których samo odkurzanie nie jest w stanie usunąć. To nie tylko czysta wykładzina czy dywan ale również coś co tworzy przyjazny dla zdrowia mikroklimat wolny od roztoczy, kurzu, alergenów oraz innych zanieczyszczeń. Czyszczenie wykładzin to idealny efekt wizualny połączony ze wskazaniami medycznymi. Dlatego inwestycja w profesjonalne usługi czyszczenia wykładzin powinna być okresowo wpisana w harmonogram usług porządkowych. Jako optymalną częstotliwość wykonania czyszczenia wykładzin przyjmuje się czyszczenie co 6 do 12 miesięcy w zależności od indywidualnych potrzeb. W części biur usługa ta zlecana jest częściej. Bywają biura w Krakowie w których czyści się wykładziny 4 razy w roku.Istnieją różne metody stosowane przez krakowskie firmy sprzątające do czyszczenia wykładzin. Każda metoda ma swoje zalety i jest odpowiednia dla innych rodzajów wykładzin. Przed czyszczeniem wykładziny dobieramy odpowiednią metodę czyszczenia, aby zapewnić najlepsze możliwe rezultaty. Istnieje również możliwość przeprowadzenia pokazu, w trakcie którego prezentujemy dostępne metody czyszczenia i Klient sam w razie wątpliwości może wybrać tą która bardziej mu odpowiada. Oczywiście nie jest to konieczne. Większość Klientów zdaje się na nasze doświadczenie ale w razie wątpliwości taki pokaz czyszczenia wykładzin jest idealnym rozwiązaniem. Są też wykładziny których nie da się czyścić na mokro. Wtedy paleta możliwości mocno się zawęża. Dla nas to często spotykana sytuacja. Na szczęście posiadamy bardzo skuteczne czyszczenie wykładzin dywanowych na sucho. Czyszczenie wykładzin na sucho w Krakowie jest bardzo często wykonywaną usługą. Około 90 procent wykładzin w chwili obecnej czyszczonych jest właśnie na sucho.Wybór odpowiedniej firmy zajmującej się czyszczeniem wykładzin w Krakowie ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia najlepszych efektów. Warto poszukać firmy, która ma duże doświadczenie w czyszczeniu wykładzin. Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie mówi samo za siebie. Jeśli szukasz firmy sprzątającej z Krakowa, która wykonuje profesjonalne czyszczenie wykładzin to jesteś w idealnym miejscu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Umówimy termin realizacji usługi a w dniu czyszczenia dobierzemy najlepszą metodę dla Twoich wykładzin.Gdzie wykonujemy usługi? Oprócz Krakowa realizujemy usługę prania oraz czyszczenia wykładzin w pozostałych miastach województwa małopolskiego. Jesteśmy również w Katowicach, Chorzowie oraz pozostałych miastach woj. śląskiego.

Powrót
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij