Czyszczenie wykładzin

Nasze doświadczenie przy realizacji usług porządkowych takich jak czyszczenie wykładzin jest naprawdę bardzo duże. Zajmujemy się tym profesjonalnie od kilkunastu lat. Wyczyściliśmy już dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych wykładzin oraz dywanów.


Wykonujemy:


Czyszczenie wykładzin metodą ekstrakcyjną jest najbardziej skuteczne i efektywne. Środek czyszczący wnika w strukturę wykładziny, rozpuszcza brud, który następnie jest z niej wypłukiwany. Czyszczenie odbywa się przy użyciu sprzętu oraz środków firmy Karcher. Proszek do czyszczenia wykładzin wykazuje dużą aktywność przy usuwaniu wszelkich zabrudzeń, posiada przyjemny i delikatny zapach oraz nie jest szkodliwy dla środowiska naturalnego. Czyszczenie metodą ekstrakcyjną, zwaną również czyszczeniem „na mokro”, pozwala usunąć zabrudzenia wynikające z bieżącego użytkowania oraz większość plam.

Na życzenie Klienta wykonujemy również czyszczenie pianowe, szamponowanie wykładzin, n-kapsulację oraz bonetowanie (czyszczenie przy użyciu szorowarki lub polerki).

Usługę wykonujemy w takich miastach jak Kraków, Katowice oraz w całym województwie małopolskim i śląskim.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

 1. Sprzątanie biur
 2. Sprzątanie obiektów przemysłowych
 3. Sprzątanie instytucji publicznych
 4. Sprzątanie osiedli mieszkaniowych
 5. Sprzątanie obiektów medycznych
 6. Sprzątanie powierzchni handlowych
 7. Sprzątanie hoteli oraz obiektów rekreacyjnych
 8. Czyszczenie wykładzin
 9. Mycie okien
 10. Maszynowe czyszczenie podłóg
 11. Pielęgnacja zieleni
 12. Odśnieżanie
 13. Usługi portierskie
 14. Serwis techniczny
 15. Zakupy i zaopatrzenie
 16. Dezynfekcja pomieszczeń
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij