Czyszczenie na sucho wykładzin dywanowych. Nowa bardzo skuteczna metoda!

2015.04.07

Do gamy naszych usług dodaliśmy kolejną metodę czyszczenia na sucho wykładzin dywanowych. Jest to metoda preferowana, szczególnie w tych miejscach, gdzie nie można zastosować czyszczenia na mokro. Takich wykładzin w obiektach biurowych spotykamy coraz więcej.

Czyszczenie na sucho nową metodą, według naszej oceny, często przynosi nawet lepsze efekty od tradycyjnego czyszczenia na mokro. Dodatkowo po czyszczeniu wykładzina impregnowana jest profesjonalnym środkiem impregnującym. Nowa metoda to kolejne 2 specjalistyczne urządzenia czyszczące w naszej firmie oraz dodatkowa linia niemieckich preparatów czyszczących. Cena usługi czyszczenia na sucho wykładzin zbliżona jest do cen standardowego czyszczenia. Dzięki czyszczeniu na sucho osiagamy bardzo dobry efekt, w cenie zbliżonej do czyszczenia na mokro, bez konieczności czekania na wyschnięcie i bez ryzyka przemoczenia wykładziny. 

Powrót
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij