Sprzątanie biura Kraków

2023.04.14

Od 1 kwietnia 2023 nawiązaliśmy po raz kolejny współpracę z Urzędem Kontroli Elektronicznej w Krakowie. W prowadzonym postępowaniu przetargowym oferta naszej firmy była najbardziej atrakcyjna. Sprzątanie biura UKE w Krakowie jest przykładem skutecznej optymalizacji procesu utrzymania czystości. Obecnie, gdy biura są operacyjne tylko częściowo, gdy wykonywana jest również praca zdalna proponujemy przyszłym klientom rozwiązanie optymalizacji usług porządkowych. Polega to na tym, że mając do sprzątania biuro o powierzchni do 500-600 m2 prace porządkowe mogą być wykonywane 2 lub 3 razy w tygodniu.

Nie ma potrzeby wykonywania usługi sprzątania biura codziennie. Codzienne sprzątanie wiąże się z koniecznością ponoszenia większych kosztów pracy i tym samym usługa jest droższa. Jeżeli specyfika pracy firmy na to pozwala to staramy się wspólnie z klientem szukać rozwiązań, które połączą wysoką jakość usługi z atrakcyjną ceną. Ważne jest ustalenie optymalnego zakresu i harmonogramu prac.  Często zdarza się, że osoby szukające firmy sprzątającej Kraków, Katowice zakładają, że jedynie sprzątanie codzienne ma sens. Oczywiście czasami faktycznie tak jest. Sprzątanie codzienne jest koniecznym rozwiązaniem gdy np. biuro jest bardzo duże, gdy przychodzą do niego klienci zewnętrzni, gdy operacyjność biura jest na wysokim poziomie. Szereg czynników o tym decyduje. Jednak nie jest to wymóg. W naszej pracy kierujemy się zasadą, że najpierw poznajemy potrzeby i specyfikę pracy danego biura i później proponujemy wg nas najbardziej optymalne rozwiązania. Rozmawiamy z klientem, aby otrzymał naprawdę uszytą na miarę ofertę i konkretną propozycję naszej pracy.Zapraszamy klientów z Krakowa oraz Katowic do rozmowy na temat organizacji sprzątania biura. Przedstawimy Państwu naszą propozycję i ustalimy najlepsze rozwiązania. Jest to etap nie zobowiązujący do niczego. Można w ten sposób zdobyć informację o tym co my jako firma sprzątająca możemy dla Państwa zrobić. Do usłyszenia!

Powrót
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij