Ponad 17000 m2 wyczyszczonych wykladzin - pracowite wakacje w firmie Clean

2017.09.30

W okresie od 1 lipca do 30 września 2017r. wyczyściliśmy łącznie ponad 17000 m2 wykładzin dywanowych u naszych Klientów. Ten imponujący wynik jest efektem pracy naszej ekipy, która specjalizuje sie w czyszczeniu i pielęgnacji wykładzin tekstylnych w obiektach biurowych.

Wypracowaliśmy idealna metodę czyszczenia, która spełnia wszelkie wymogi producentów wykładzin tekstylnych, które dedykowane sa do obiektów biurowych i komercyjnych. Technologie czyszczenia opieramy na doświadczeniu i najwyższych standardach, które oferuje wiodący na światwym rynku producent chemii do czyszczenia i pielęgnacji podłóg - firma Dr Schutz. Metoda czyszczenia, która polecamy naszym Klientom to bonetowanie wykładzin. Wykonujemy usługę przy uzyciu specjalistycznego sprzętu, padów z mikrowłókien i odpowiednio dobranego środka czyszczącego, który wnika w głąb wykładziny i rozpuszcza cząsteczki brudu. Bez problemu radzi sobie nie tylko z zabrudzeniami wynikającymi z eksploatacji pomieszczę, ale również plamami, które notorycznie pojawiają się w pomieszczeniach biurowych, tj. rozlana kawa, sok, błoto, ślady po butach itp. Stosowana przez nas metoda jest niezwykle skuteczna oraz co równie ważne bezpieczna dla wykładziny oraz podłoża do którego jest ona przymocowana. Obecnie większość wykładzin obiektowych jest klejonych do tzw. podłoża technologicznego /np. wykładziny modułowe/ i tradycyjne czyszczenie ekstrakcyjne /tzw. na mokro/ grozi odklejeniem wykładziny oraz uszkodzeniem instalacji, które znajduje sie pod podłogą. Metoda bonetowania pozwala uniknąć tych kosztownych problemów. Dodatkowo po wykonaniu usługi wykładzina pozostaje sucha, nie ma wiec ryzyka, ze ktoś będzie chodził po mokrej wykładzinie. Dodatkowo korzyścią jest fakt, ze stosowany przez nas środek posiada właściwości usuwające roztocza, może być stosowany przy osobach wysoko-wrażliwych na środki chemiczne. Wielkość zrealizowanych prac w okresie wakacyjnym potwierdza, ze wykonywane przez nas usługi czyszczenia wykładzin znalazły uznanie wśród naszych Klientów. Są wykonywane zawsze solidnie, terminowo, z dbałością o uzyskanie doskonałego efektu. Naszym dotychczasowym Klientom dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzają. Wszystkim tym, którzy jeszcze nie mieli możliwości skorzystać z naszych usług polecamy się gorąco.

Powrót
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij