Kupiliśmy szorowarkę Rotowash R30S.

2017.04.27

Szorowarka walcowa – rewolucja w doczyszczaniu podłóg i fug.Park maszynowy naszej firmy wzbogacił się o nową szorowarkę walcową - austriackiej firmy Rotowash. Efekty pracy tej maszyny naprawdę nas zaskoczyły.

Szczotki walcowe, obracając się przeciwbieżnie z prędkością 650 obrotów na minutę doskonale usuwając zabrudzenia między innymi z fug oraz chropowatych, antypoślizgowych płytek gresowych.To profesjonalne urządzenie szorująco-zbierające ze szczotkami walcowymi dedykowane jest do gruntownego doczyszczania podłóg twardych, fug oraz wykładzin dywanowych.Pierwszą pracę na tym urządzeniu wykonaliśmy w obsługiwanym przez nas hotelu w Centrum Krakowa. Mocno eksploatowane, jasne płytki w hollu recepcyjnym wraz z fugami odzyskały swój pierwotny kolor i blask. To utwierdziło nas w przekonaniu, że inwestycja w to świetne urządzenie była opłacalna. Inwestycja w nowoczesny park maszynowy powoduje, że jakość naszych usług jest bezkonkurencyjna. W najbliższym czasie planujemy kolejny zakup, dzięki któremu wykorzystamy działanie pary do profesjonalnego doczyszczania i dezynfekcji pomieszczeń.

Powrót
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij