Czyszczenie wykładzin dywanowych - 6 zł/m2 netto.

2015.10.31

W 2015r. wyczyściliśmy już ponad 20000 m2 wykładzin dywanowych! Mamy w związku z tym świetną propozycję dla wszystkich naszych Klientów. Czyszczenie wykładzin niezależnie od zastosowanej metody po 6zł/m2 netto!

 

20000 m2 wyczyszczonych wykładzin dywanowych to świetny wynik. Tym bardziej, że rok 2015 jeszcze się nie skończył. Rozwijamy się, chcemy osiągać najlepsze wyniki w każdej dziedzinie świadczonych przez nas usług. Czyszczenie wykładzin metodą ekstrakcyjną (na mokro) zrównujemy z czyszczeniem metodą bonetowania (na sucho). Bonetowanie jest metodą bardziej zaawansowaną, bezpieczniejszą i  skuteczniejszą. Dlatego też droższą od tradycyjnego czyszczenia na mokro. By maksymalnie wykorzystać nasze umiejętności, wiedzę i doświadczenie proponujemy wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom zrównanie cen czyszczenia niezależnie od zastosowanej metody. Do końca 2015 roku czyszczenie dowolną, najlepszą dla Państwa wykładzin metodą kosztuje 6,00 zł/m2 netto. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia najbardziej odpowiedniej metody czyszczenia wykładzin w Państwa firmie.

Powrót
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij