Czyszczenie wykładzin Kraków, Katowice.

2023.02.01

Do 30 czerwca 2023 roku ceny czyszczenia wykładzin pozostają nie zmienione. Za czyszczenie wykładzin w Krakowie, Katowicach oraz innych miastach, w których wykonujemy usługi porządkowe, zapłacicie Państwo tyle samo co w 2022 roku. Pomimo wzrostu cen przez najbliższe 5 miesięcy koszt czyszczenia wykładzin pozostanie bez zmian.

Profesjonalne czyszczenie wykładzin to usługa, którą oferujemy od ponad 20 lat. Usługa ta jest wykonywana przez nas w Krakowie, Katowicach oraz pozostałych miastach woj. małopolskiego oraz śląskiego. Czyszczenie wykładzin jest bardzo ważnym elementem utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych i najlepiej zlecać je profesjonalnej firmie sprzątającej.Każdorazowo dobieramy metodę czyszczenia wykładziny tak aby osiągnąć najlepszy efekt. Oferujemy czyszczenie wykładzin na sucho oraz na mokro. Możemy wykonać również szamponowanie, nkapsulację lub bonetowanie. Wykonujemy również czyszczenie przy użyciu mikrogąbek. Sprzęt, którym dysponujemy to: 2 profesjonalne odkurzacze kolumnowe (niezbędne do odkurzenia wykładzin przed czyszczeniem), 3 urządzenia do czyszczenia na sucho, 3 ekstraktory do czyszczenia na mokro oraz dodatkowe 2 urządzenia (rotowash oraz jednotarczówka).Przed czyszczeniem wykładzina jest dokładnie odkurzana przy pomocy odkurzacza kolumnowego oraz przygotowana do czyszczenia (konieczne jest miedzy innymi usunięcie krzeseł, koszy, kontenerków itp.).Czyszczenie wykładzin to usługa, którą oferujemy od ponad 20 lat profesjonalnie oraz skutecznie. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie do czyszczenia wykładzin i zabrudzeń. Po zakończeniu czyszczenia możliwe jest przeprowadzenie impregnacji wykładziny przy pomocy profesjonalnych środków impregnujących.Dzięki posiadaniu rozbudowanego parku maszynowego jesteśmy w stanie realizować usługę w dwóch miejscach równocześnie. W ciagu dnia jesteśmy w stanie wyczyścić do 1200 m2 wykładzin.Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Powrót
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij