Szkolenie z firmą Buzil Polska – kompendium wiedzy na temat pielęgnacji i doczyszczania posadzek.

2017.11.16

Korzystając z zaproszenia firmy Buzil Polska uczestniczyliśmy w szkoleniu w zakresie technologii czyszczenia i pielęgnacji posadzek.

Bogaty program szkoleniowy obejmował obszerny zakres wiedzy z dziedziny: BHP i CLP w pracy z chemią profesjonalną, podstaw chemicznych i materiałowych, nowatorskich rozwiązań w zakresie chemii profesjonalnej oraz technologii czyszczenia i pielęgnacji posadzek.Zajęcia teoretyczne zostały wzbogacone ćwiczeniami, m.in. z krystalizacji posadzek marmurowych, impregnacji i polimeryzacji posadzek. Solidna porcja wiedzy połączona z rozmowami z osobami z branży porządkowej oraz technologami firmy Buzil Polska.Jednym z ważniejszych punktów programu był dla nas blok poświęcony środkom ekologicznym (edycja Planta) oraz środkom, które zgodnie z rozporządzeniem CLP nie wymagają umieszczania znaków ostrzegawczych na opakowaniach. Te dwie kategorie produktów są w naszym centrum zainteresowania już od dawna. Dążymy bowiem do tego, by nasze usługi były nie tylko bezpieczne dla środowiska, ale również dla użytkowników sprzątanych pomieszczeń oraz naszych Pracowników. Przestawiona oferta oraz skład chemiczny tych środków wzbudził nasze zainteresowanie. We własnym zakresie przeprowadzimy badanie ich skuteczności i podejmiemy decyzję o ewentualnym zaimplementowaniu ich do codziennej obsługi naszych Klientów.Szkolenia generalnie są bardzo istotne zarówno dla naszej kadry zarządzającej, jak i dla Pracowników na co dzień pracujących z chemią profesjonalną. Tym razem również był obecny Pracownik, który pełni funkcję koordynującą i doradczą dla naszej ekipy sprzątającej. Wiedzę na temat dozowania produktów, oznaczeń bezpieczeństwa, spektrum działania danych środków należy pogłębiać i utrwalać. Taki właśnie jest cel obecności naszych Pracowników na szkoleniach.Nasi Klienci ufają w nasz profesjonalizm. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez ponad dwudziestoletnią działalność na rynku jest kwestią kluczową. Jednak nowe trendy i technologie utrzymania czystości w naturalny sposób determinują nasze uczestnictwo w podobnych przedsięwzięciach. Wartością dodaną jest miła atmosfera i spotkanie z ciekawymi ludźmi, od których można się naprawdę wiele nauczyć.

Powrót
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij