Sprzątanie bloków Kraków

2023.03.22

Rok 2023 zaczął się dla firmy sprzątającej CLEAN bardzo dobrze. W ciągu niespełna trzech miesięcy podpisaliśmy trzy Umowy na realizację usług porządkowych dedykowanych dla wspólnot mieszkaniowych na terenie Krakowa.Pierwszy z kontraktów dotyczy sprzątania dwóch bloków przy ul. Republiki Korczakowskiej w Krakowie. W ramach realizacji usług porządkowych wykonujemy usługi zarówno wewnątrz budynków (zamiatanie, mycie klatek schodowych, mycie przeszkleń, wind, maszynowe mycie garaży), jak i na zewnątrz (zamiatanie terenu zewnętrznego, koszenie trawy, odśnieżanie).

Druga umowy dotyczy sprzątania kamienicy przy ul. Racławickiej w Krakowie. Jest to nieduża wspólnota, w której również realizujemy kompleksowe usługi porządkowe wewnątrz i na terenie zewnętrznym.W dniu dzisiejszym podpisaliśmy właśnie umowę na kompleksowe utrzymanie czystości dwóch wieżowców na terenie Kurdwanowa.W ramach realizacji usług porządkowych specjalizujemy się między innymi w profesjonalnym sprzątaniu bloków oraz kamienic na terenie Krakowa oraz Katowic. Współpraca z naszą firmą, to czyste klatki schodowe oraz zadbany teren zewnętrzny. Posiadamy profesjonalne urzadzenia do maszynowego mycia podłóg i posadzek co w połączeniu z ponad 25 letnim doświadczeniem jest połączeniem idealnym.Zapraszamy administratorów bloków, kamienic, wspólnot mieszkaniowych do kontaktu oraz nawiązania współpracy w zakresie utrzymania czystości budynków, terenów zewnętrznych oraz zieleni.

Powrót
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij