Dzisiaj świętujemy – 20 rocznicę działalności firmy „CLEAN”

2016.10.01

Mamy wielką przyjemność poinformować Państwa, że 1 października 2016 roku obchodzimy jubileusz 20-lecia działalności firmy. 1 października 1996 roku rozpoczęliśmy świadczyć dla Państwa usługi jako firma rodzinna. Każdy kolejny rok wzbogacał nas o nowe bardzo ważne doświadczenia.

Proces profesjonalizacji i rozwoju firmy przebiegał bardzo dynamicznie. Obecnie jesteśmy znaczącym i docenianym na rynku dostawcą kompleksowych usług porządkowych.Nasz sukces nie byłby możliwy bez Pracowników, którym chcemy bardzo serdecznie podziękować. To Wasze zaangażowanie, rzetelność i motywacja do dobrej pracy stanowi o wysokiej jakości naszych usług.Dziękujemy Klientom, którzy nam zaufali i dla których staliśmy się solidnym partnerem biznesowym. To właśnie Państwa potrzeby stanowią dla nas inspirację do ciągłego rozwoju.Składamy również podziękowania naszym Dostawcom. Dzięki Waszemu wsparciu możemy pracować na najlepszym sprzęcie oraz środkach chemii profesjonalnej.Z okazji naszego święta życzymy wszystkim Państwu, aby to czym zajmujecie się w życiu zawodowym sprawiało Wam zawsze tak wielką przyjemność jak nam.Dziękujemy raz jeszcze i życzymy wszystkiego co najlepsze.

Powrót
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij